| WhiteRaven a întrebat:

Stiti vreun site care plateste serios pentru vizionare de reclame, activitate zilnica sau pentru a juca jocuri?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Tu chiar vrei sa castigi bani din scam?
Treaba sta asa, majoritatea site-urilor sunt scam total, iar daca se intampla minunea asta, tie iti vor da intre 5-10% din banii facuti pe acele vizionari de reclame.
Si nici tester de jocuri, daca nu esti cunoscut, nu te astepta la lucruri marete, si nici bani nu prea primesti.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu este. Daca vrei sa fii tester de jocuri vezi la companii gen EA, Ubisoft.

| Adry05 a răspuns:

Poti sa faci canal de gaming pe Youtube sau platforme din alea dar nu stiu totusi cine se mai uita azi

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa privesti cu ochi critici informatiile pe care le citesti sau le vezi pe internet - nu toate acestea sunt reale si multe dintre ele au scopul de a obtine bani (prin vizualizari, plasare de produs, furt de date, scam etc.)

Te sfatuim sa iti concentrezi energia pe obtinerea unei surse de venit sigure si legale.

| Trellikardia a răspuns:

Https://ecmero.com/? ref=357989