| PublicName330 a întrebat:

TPU, sunt foarte bun prieten cu MindShow...Cand scriu un comentariu de gen "CINE IMI DA 30 LIKEURI LA COMENTARIU VOI FI FERICIT", eu nu primesc nici macar un like chiar daca videoul a fost uploadat de 1 minut. Altii primesc 10-25 like-uri, numai eu nu primesc. CE SA FAC OARE?

4 răspunsuri:
| AleAlex18 a răspuns:

Să nu mai cerșești like-uri la comentariu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" acum 3 ore | AleAlex18 a răspuns:

Să nu mai cerșești like-uri la comentariu."

| pufipo a răspuns:

Ca să primeşti un like, mă gândesc eu că, comentariul tău trebuie să aibă o logică sau să fie amuzant, nu genul: "dă şi mie like", mă gândesc eu laughing

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa atragi like-uri prin cresterea calitatii continutului pe care il postezi. In acest fel, aprecierile pe care le vei primi vor fi reale si vei putea strange in jurul paginii tale o comunitate de persoane care au interese comune cu tine.