| BlackDarkAngel a întrebat:

Hello TPU! Azi cand am intrat pe facebook,am observat la pozele mele de pe perete ca nu se mai vad like-urile si comenatriile. Nici eu nu mai pot da like la alte imagini de la comunitati,nu mai pot vedea nici macar un comentariu sau un like de la oricare alta poza indiferent ca este a mea,a unui prieten sau a unei comunitati/aplicatii. Nici eu nu mai pot scrie vreun comentariu!
Ce se intampla? Help!
Mersi, funda!

1 răspuns:
| lolita24 a răspuns:

Probabil ca ai fost raportata de mai multi oameniwinking. Incearca sa mergi la "ajutor"