| Nmnbb a întrebat:

Unde Este butonul about pe YouTube?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La ce te referi? La informatiile despre tine, in caz ca vrei sa le editezi?
Setări→ Editeaza pe Google (apare scris sub poza de profil)
Ceva mai jos, apare:
→ Vezi sau modifică setările Contului Google
Cam acolo se afla totul, vezi coloana din stânga, la Setări.

| Ora de net a răspuns:

Salut,

Pentru a ajunge la categoria Despre este nevoie ca din pagina inițială de Youtube să dai click pe contul tău (cercul din partea dreaptă sus) -> Canalul tău/ Your channel -> Despre/ About.

Dacă îți dorești să modifici secțiunea Despre a canalului tău, dă click pe Personalizează canalul/ Customize channel.