| girl2009 a întrebat:

Urgent! Hey! Am o mare nelămurire. Un om pe care eu nici nu îl cunosc, îmi dăduse tag într-un video pe Tik Tok. Și Tik Tok-ul respectiv era cu o femeie pe jumate goală (purta doar chiloți și sutien) care vorbea în engleză de un site de fani pentru Tik Tok. De ce m-a etichetat? Nici nu îl cunosc.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In speranta ca intri, te agi pe site-ul ala si le dai bani.

| girl2009 explică (pentru Wr3nch):

Păi înțeleg. Dar de ce cu o femeie pe jumătate goală?

| Wr3nch a răspuns (pentru girl2009):

Atrage atentia. Si nu stau sa verifice profilul, dau tags random si spera sa fie ok.

| girl2009 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc. Eu acum vreo 3-4 ani am fost victima pedofiliei online. Imi era frică să nu fiu iar victimă la acest lucru. Mulțumesc că mi-ai răspuns și m-ai calmat.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vrea să îți atragă cumva atenția. Genul ăla de femei (sexy și îndrăznețe) îi plac și caută persoane de gen feminin, care să se plieze pe gusturile lui și cu care să comunice. Visează și el cu ochii deschiși că poate are și el noroc...winking
Ignoră-l și, dacă poți, șterge-ți numele din etichetare

Există posibilitatea să te fi etichetat și din greșeală. Tastând litera "A" (să zicem ca e initiala numelui tău) i-a apărut o multime de nume care incepeau cu această literă și a etichetat la nimereală. Nu știu exact cum e pe Tik Tok, dar pe Instagram cam așa e...

| floreadan a răspuns:

Probabil incearca sa te atraga, da-i mai bine block.