| Oproiu_Mady_1994 a întrebat:

Vreau sa vad mesajele de pe Facebook ce le-am arhivat. Dar de pe telefon. Nu am PC de unde sa intru că sa le caut și așa nu știu unde să dau sa vad toate mesajele arhivate.

Răspuns Câştigător
| Mitache_Flori_1999 a răspuns:

...daca intra automat pe varianta pentru mobil trebuie undeva (de obicei jos in pagina) sa scrie "Varianta pentru PC"

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La contul tau FB ai full acces doar de pe un PC.

| devilshelp a răspuns:

Intra la toate contactele, de exemplu intra ca si cum ai vrea sa vorbesti cu o persoana si o sa iti apara toata conversatia, chiar daca e arhivata

| Oproiu_Mady_1994 explică:

Asta e problema ca nu mai stiu a cui mesaje le-am arhivat!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa accesezi contul de Facebook de pe un PC - nu toate optiunile sunt valabile pentru versiunea de mobile.

| Silent3025 a răspuns:

Chiar daca intri de pe un telefon, intra direct din browser pe Facebook (nu din aplicatie) pe adresa varianta pentru PC adica https://www.facebook.com nu https://m.facebook.com/ si poti vedea toate optiunile pe care le are (o sa te chinui un pic ca e posibil sa nu se vada tocmai bine dar asta e solutia).

| Mitache_Flori_1999 a răspuns:

La fel și eu