| AlexyaM8 a întrebat:

Am 12 ani, inaltimea 1, 47 si 38, 8 kg.Ar mai trebui sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| dimps1asks2questions a răspuns:

Ai greutatea perfecta, atata timp cat nu esti obeza si te simti bine in corpul tau, nu are importanta, oricum de la 12 ani incolo te mai schimbi, eu am slabit destul de mult fara sa fac nimic la pubertate, nu te infometa niciodata si daca vrei sa slabesti fa sport si renunta la dulciuri, doar ca nu e nevoie sa slabesti big grin

3 răspunsuri:
| Daniela1234567 a răspuns:

Nu, eu am 12 ani, inaltimea 1, 53 si 40 Kg, eu vreau sa slabesc! big grin Tu nu trebuie, media e 40

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 kil juma' daca se poate; daca nu, e bine si asa.

| TMNT2013 a răspuns:

Nu