| Daniel811 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un longboard sau un Penny Board... Am 98 de kilograme si mi-ar trebui sa ma dau cu el prin oras sau maxim prin împrejurimi. Ce imi recomandați? Si daca imi recomandați sa comand de pe internet sau sa cumpar din magazin?

2 răspunsuri:
| JoBo a răspuns:

Salut, am un longboard foarte bun de pe : http://www.u-man.ro/skate/longboarduri/ e super bun. Mai mulți prieteni au şi e super fain. Sper că te-am ajutat, zi faină în continuare!:) (p.s. depinde de bugetul tău, și cruisierele sunt ok;) )

| Muresan_Dragos_1993 a răspuns:

Longbord iti recomand