| Teddiebear a întrebat:

Care este cel mai bun site de pronosticuri sportive? La fotbal mă refer. Vreau site-uri testate care da fie de genu 9 din 10 meciuri ies

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De abia am prins eu 5 meciuri cam greu sa prinzi 10 meciuri sau cu unu in minus chiar daca pui meciuri cu cota de 1.20 și la alea poți avea surprize neplăcute

| SLS92 a răspuns:

Pe mine m-a scos lazio la GG3+ unde initial am vrut sa joc penalty in meci, nu stiu site bun de pronosticuri, dar sfatul meu pe care ti-l pot da referitor la pariuri sportive, daca nu stai bine cu nervii NU JUCA LA ASA CEVA