| MineIsLikeABridge a întrebat:

de unde pot cumpara o bara olimpica de calitate, bugetul fiind 800 lei (pun accentul pe bara, caci la salile la care am mai fost asta am urat cel mai mult, bara de slaba calitate dar acuma pus sa decid fara ca macar sa vad, imi este cam greu) Voi ce ati cumpara in locul meu (ce bara evident tongue)

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Bara olimpica este folosita de obicei pentru castiguri de masa (piept si biceps). Daca vrei sa achizitionezi o bara olimpica iti recomand sa cauti pe site-urile de vanzari online sau daca ai la tine in oras un magazin cu accesorii pentru sala!