| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Sunt fata, am 16 ani si am 1, 63. As putea face niste exercitii, sau ceva pentru a fi mai inalta? Funda.

9 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Pune pe cineva sa te traga de picioare.sigur o sa meargawinking

| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Poţi încerca să începi să practici un sport, gen basket.

| AlexandruHS a răspuns:

Buna.
Pentru cresterea in inaltime iti recomand un site pe care sa-l vizitezi:

sunt exercitii foarte bune

https://www.google.ro/......https?/url

| Imstrong a răspuns:

Pai nu stiu, practica un sport, bascket, inot.
Intinde-te mai mult dimineata, bea apa multa.
P.s.-Eu zic ca esti destul de inalta pentru varsta ta :* Bafta big grin Fundita>?

| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

Eu sunt scunda si din acest motiv m.am dus la aerobic si fitness si in 15 ședințe m.am înălțat 3 cm aveam 1, 57 si acum am 1, 60, 15 ședințe vin cam 3 saptamani. Asta a fost o experiența proprie, dar din auzite poti încerca înotul, voleiul ..eu m.am înălțat sărind, ma întind astea facute corect la sala.

| Adry05 a răspuns:

Basket, inot, sarituri sau pur si simplu imagineaza-ti ca e ceva foarte sus si intinde-te cat de mult poti ca sa ajungi la acel "Ceva" big grin

| Alissa11 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti lungesti picioarele ( arata foarte bine ). Pentru asta e bine sa faci multe sarituri cu coarda, sa stai cu picioarele pe o bara ( sa iti ti corpul in aceea bara, sa stai atarnata ) sau sa practici un sport cum ar fi handball sau basket.

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Am auzit ca baschetul ajuta la cresterea in inaltime, acum depinde de geneticul fiecaruia.Nu esti asa scunda la varsta ta!