| Sykiler a întrebat:

As dori sa imi iau un set de protectii pentru skateboard de pe eMAG, dar am vazut ca sunt pe marimi, cum aleg marimea ideala pentru mine?
Dau funda

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea pretectiilor respective trebuie sa se potriveasca cat mai exact pe dimensiunile corpului tau. In consecinta depinde doar de cat esti tu de dezvoltat, de nimic altceva. Este destul de greu sa reusesti sa alegi marimea potrvita asa pe "neve" fara sa le poti proba. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu inteleg de ce puneti intrebari la categorii gresite INTENTIONAT. Crede-ma, cei mai multi care urmaresc categoria Dragoste si Sex habar nu au cum sa iti raspunda.