| alexx102428 a întrebat:

Dulce Sport este singurul post TV din România care transmite meciurile de la EURO 2016 (deocamdată)?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu este inca 100% sigur cine ce va transmite. Cei de la Dolce Sport vad ca se bat cu pumnii in piept ca sunt singurul post din Romania care va transmite toate cele 51 de meciuri de la Euro, insa in cursa mai pot intra si cei de la TVR, Pro TV sau Digi.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata asa este. Nu stiu cum o sa fie pana atunci, s-ar putea sa cumpere si altii transmisii, chiar daca nu toate meciurile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dolce sport

| justadream94 a răspuns:

Cel mai probabil da

| Răzvi4Deni a răspuns:

Dolce sport este televiziunea pe care se pot urmari toate cele 51 de meciuri de la CE.
Pro tv nu cred ca va transmite.
Poate TVR sa mai intre in cursa!

| Адина a răspuns:

Da, pe Dolce.
*tristeţee*