| Cretu_Cristian_1978 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog unde mai pot vedea liga 1 in afara de LOOK TV(nu prind la televizor)?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai online pe drakulastream.eu/football-live-streaming-video.html
e o tampenie ce se intampla in tara asta, acum cativa ani a trebuit sa ma mut la RDS pentru ca au cumparat ei toate drepturile ligii 1 pe 3 ani parca.

2 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Liga 1 este transmisa doar de Look TV si Look Plus si aceste doua programe se pot vedea doar pe UPC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti postul Look TV pe net si urmaresti acolo.