| alexx102428 a întrebat:

Pro TV transmite toate meciurile de la EURO 2016 sau doar o parte ..sau cum e?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

ProTv transmite toate meciurile Nationalei Romaniei, precum si cele mai importante partide. Prin urmare, nu vor fi transmise toate meciurile.

| FrateleRobert a răspuns:

Nu pe toate mai mult le difuzeaza sa se alfe in seama daca vrei sa te uiti la toate meciurile de la euro 2016 cauta dolce sport, digi sport etc.

| deeeaqq a răspuns:

Doar meciurile României şi cele de la 22:00.

| alexandra2max a răspuns:

Uite aici o modalitate de a vedea toate meciurile online: http://www.mocasoft.ro/......-my-webtv/