| IepurassDragalass00 a întrebat:

Vreau si eu sloganuri pentru campionatele de fotbal si volei. Vreau cat mai multe si mai originale. Multumesc celor care ma ajuta. Dau funda celor mai rapide raspunsuri.
HELP; HELP; HELP!

1 răspuns:
| Valentin_Birleanu_1992 a răspuns:

Fai praf ce mai stai 4 b hai hai
Fi stapan pe tine si nu te lasa ai increere in tine si vei castiga [asta nu rimeaza da e de majorete]
Noi avem pampon stim sa si dansam ne miscam chiar bine hai si tu cu mine si strigati asa hai echipa meayeeeeeey
Voi na-veti nicio sansa veti pierde in fata noastra mai bine va lasati si plecati haiiiiii echipaaaaa
1, 2,3, 4 castigam campionatu
5.6.7.8 4b e pe primul loc
Majorete suntem noi si 4b campioni yup
... si ai lui cascadorii rasului.
Avem echipa avem valoare 4 b e cel mai tare.
Ole ole 4 b vrem victorie.
Aici acum vom fi mai buni.
Noi nu jucam noi castigam.
Cand conduce-ti puteti striga catre galeria sau echipa adversa "Priviti tabela"
Cand primiti gol. Ca sa incurajati echipa... "Nu-i nimic, nu-i nimic mai gresim si noi unpic.
Daca echipa adversa nu are galeria, sau e mai mica a voastra puteti striga. "C-ule " uitate asta e galerie.