| anonim_4396 a întrebat:

Un pronostic scor corect la meciul Olanda - Argentina.

Răspuns Câştigător
| vadu22 a răspuns:

Iti zic si cine da goluriletongue.
Scor 1-1 va da gol la Olanda Robben si la Argentina Messi/Aguero.
Castigatoarea va fi desemnata la 11 metri, eu zic ca Olanda va fi caci Argentina se prezinta slabut.

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

3-1 pentru Olanda

| Bulz_Ady_1995 a răspuns:

laughing))) Argentina a ajuns cu noroc in semi-finale! pai un pronostic: 2-1 sau 3-1 pentru Olanda. Olanda are un atac foarte bun si o defensiva buna..argentina il are pe messi, care poate sa valorifice orice ocazie, dar trebuie sa fie ajutat de el, dar nu prea are cu cine + ca argentina are o defensiva care nu e nu stiu ce...

| miTzuliK93 a răspuns:

E meci controversat, de 1x2. Joaca-l la goluri. 3+.

| LimonadaBaa a răspuns:

Pai stai ma ca noi nu vedem ce se va intampla in viitor, putem doar sa spunem ce credem noi ca se va intampla.
Olanda-Argentin 2-0 dupa parerea mea.

| cristi966 a răspuns:

Argentina.SI nu ii suport ca sunt fan Brazilia, dar eu zic ca Robben nu poate sa ii duca de unul singur, mai ales ca V.Persie de la meciurile din grupa cu:Spania si Australia nu a mai miscat nimic.PS:Bate Argentina in prelungiri

| alexs99 a răspuns:

Olanda-Argentina 0-1.
O seara buna.