| StanguEdy a întrebat:

Cine castiga Barcelona sau Real Madrid?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca o sa fie meci egal.

| Drimmero a răspuns:

Realul e vai de mama lui sezonul asta, le da Barca cu terenul in cap, cu toate ca n-as vrea!

| AFR81 a răspuns:

Cred ca va fi un meci, ca de obicei, cu goluri multe. Sper sa castige Real Madrid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Barcelona bate cu macar 2 goluri diferenta.Ma gandesc la un 3-1, pentru ca e foarte probabil ca si Realul sa marcheze. De ce zic ca bate cu cel putin 2 goluri diferenta? Barcelona e intr-o forma excelenta(Castiga Champions League fara prea mari probleme), este "El Clasico" deci nu se pune problema sa nu lupte pentru o victorie categorica daca se poate. Pe partea cealalta Realul mi se pare jalnica la momentul asta(Zidan mi se pare un fel de Radoi la Steaua) adica nu cred ca o sa aiba realizari si o sa plece rapid.

| deeeaqq a răspuns:

Real Madrid, sper.

| Адина a răspuns:

Egal. :3