| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga EURO2016 (Eu cred ca Franta ) voi ce nationala credeti ca va castiga EURO2016?

9 răspunsuri:
| Răzvi4Deni a răspuns:

Aş opta între Germania şi Spania.
Mi se par cele mai puternice echipe.
Dar mie mereu mi-au plăcut şi m-au surprins echipele mici prin parcursul lor.

| untu a răspuns:

E prea devreme ca sa ne pronuntam aceste pronosticuri! Totul depinde cum joaca jucatorii echipei acestor tari participante!

| kolokolo13 a răspuns:

Greu de zis. La prima vedere Franța și Germania par intr-adevar favorite, dar nu sunt de neglijat nici Anglia si Belgia. Pe spanioli si italieni nu-i văd capabili să triumfe. Dacă vrei să povestim despre fotbal poți să ma contactezi când vrei.

| AFR81 a răspuns:

Si eu cred ca tot Franta. Pe langa faptul ca au o echipa foarte foarte buna (n-au mai avut un asa lot, zic eu, de prin 2006 cand erau in teren Zidane, Henry, Thuram, Trezeguet, etc.), fiind tara organizatoare, au si avantajul terenului propriu, daca pot sa zic asa.

| Shel a răspuns:

Eu ma gandesc intre Franta si Germania, dar mai mult ma gandesc ca Franta va castiga.

| gabrielli a răspuns:

Franta are prima sansa. sper sa nu mature cu noi pe teren in deschidere.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu merg pe Germania.

| deeeaqq a răspuns:

Germania, deh.

| 0Alexander0 a răspuns:

Romania big grin

Sau Germania...