| Gdsaaa a întrebat:

Cu cine tineti la SummerSlam?
Stiti meciurile?

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Si pe TPU la reclamele din stanga si de sus face reclama la PPV-ul SummerSlam.
Pai meciurile sunt cam asa:
Aj Lee vs Paige (tin cu Paige)
Rusev vs Swegger intr-un meci cu steguri.
Swegger nu e nici pe departe preferatul meu, dar intr-un meci cu Rusev da.
Ambrosse vs Rollis, tin garantat cu Dean Ambrosse, pe Rollins efectiv nu-l mai suport de cand din cauza lui s-a destramat The Shield.
Stephanie McMahon vs Brie Bella, daca te-ai uitat ieri la Raw ai vazut prin ce momente grele trece Brie, Bryan sotul ei a inselat-o iar ea a fost retinuta de politie, a si tin cu Brie Bella.
Roman Reigns vs Randy Orton, va fi 100% unul din meciurile serii alaturi de cel dintre Cena si Lesnar, tin cu Roman Reigns fara nici o indoiala.
John Cena vs Brock Lesnar va fi probabil cel mai tare meci al anului.
La Raw Lesnar s-o ferit sa se bata cu Cena la aniversarea de 61 de ani a lui Hulk Hogan.
Sper din tot sufletul sa castige John Cena chiar daca CRED ca Brock Lesnar are prima sansa la victorie dupa ce ia cucerit seria wrestlerului meu preferat din toate timpurile. The Undertaker.
Bafta!