| marian19954321 a întrebat:

Cum sa devin un portar mai bun >?

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Te antrenezi zilnic cu cate un prieten si in cateva sapt vei deveni foarte bun.De asemenea poti sa-ti cresti si masa musculara la maini, daca vrei.

| Bogdan2003Filip a răspuns:

Intereseaza-te cum se face un antrenament special pentru portari si i-ati ca exemplu pe cineva si prinde de la el

| cristi202 a răspuns:

1) 4-6-8 ore de antrenament. Cu cit mai mult, cu atit mai bine. Maninca fotbalul pe piine. Fa ca Simona Halep, in ajunul Anului Nou, ea a avut un antrenament sustinut. Nu exista pauze, nu exista sarbatori.
2) Intereseaza-te cum au facut marii portari de au ajuns unde au ajuns. Invata de la campioni.
3) Nu te descuraja cand ceva nu merge. Insista, si mergi mai departe pana ce va merge. Totul se obtine prin munca, trebuie doar sa fii determinat.