| Numescovici4 a întrebat:

Digi sport sau dolce sport? Si de ce?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la posturile tv sau la furnizori (romtelecom, digi)?
Oricum, ca si posturi tv, in mod sigur dolce sport, deoarece acolo sunt numai oameni profesionisti : comentatori, reporteri, prezentatori, analisti.
Plus ca transmit Premier league, Ligue 1, Bundesliga + o parte din meciurile din liga 1.
Pe digi l-as plasa sub sport.ro si chiar sub look tv.

| LimonadaBaa a răspuns:

Digi deoarece are 3 campionate de fotbal Primera, Seria A, Ligue 1.Pentru mine ca admirator si practicant de fotbal prefer digi.