| AndrejO a întrebat:

Exista o varsta pentru a incepe a face lupte libere? As vrea sa incep, dar nu stiu daca exista o limita de varsta.

4 răspunsuri:
| Paul754880338 a răspuns:

Nu exista. Du-te fara grija. Buna alegere! Succes!

| Andrei_Leia_1992 a răspuns:

Cei care fac asta de mici le este mult mai usor, cine o face de la 15 18 21 ani trebuie sa munceasca din greu, nu si daca esti facut pentru asta ca adn, si daca ai peste 30 depinde de sport iti propun sa faci bani din altceva, lasa pe altii mai tineri, daca o faci din pasiune, pentru nimic in viata nu exista varsta

| Denis_Denis_1998 a răspuns:

Nu exista o vârstă eu am 14 ani și nu de mult am inceput și eu cu luptele

Răspuns utilizator avertizat