Întrebare recomandată | liviu1234 a întrebat:

Am achizitionat acum 3 zile o semicursiera si vreau sa-i pun cateva accesorii tari! Voi ce aveti pe ea, ce accesorii, ce improvizatii? Dau funda pentru cele mai multe idei! Bye!

2 răspunsuri:
| MariusAlin8 a răspuns:

1.Ceasuri si kilometraje
2.Lumini (Semnalizari, stopuri etc.)
3.Suport telefon
4. Oglinzi
5.Capacele roti cu led

| unul012345789 a răspuns:

Eu am doua biciclete, un mtb si una mai mare cu roti de 28 si jantele inguste. Acum mtb-ul trebuie sa-l duc la cineva sa-i centrez roata si sa-i cumpar seaua ca s-a rupt cand mergeam pe o roata. Cealalta mai are o sambata si e gata la cat am ridicat-o pe roata prin curte... cat despre tine si bicicleta ta eu zic sa-i pui un stop si un far de calitate in rest n-are rost sa ti-o incarci cu accesorii inutile pentru ca nu vad la ce ti ar folosi... ca sa mergi pe strada e de ajuns un far, un stop cu lumini si eventual pune pe spite niste leduri portocalii sau albastre ca te ajuta noaptea (si dau mai bine la aspecthee hee