| nicoramo1 a întrebat:

Heii! Am nevoie urgent de un raspuns...Merita sa imi cumpar Penny Board (cruiser) avand in vedere ca sunt incepatoare? E cu 50 de lei la inceput laughing) Sa vad cum ma descurc. Dupa imi cumpar mai scump, dar tot ce vreau sa stiu e daca merit sa imi dau banii pe un Penny. Mai am o intrebare lol. Te ranesti des? Niste prietene mi-au spus ca nu am cum sa cad si ca nici ele nu au cazut.

Multumesc anticipat.

FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| Ioana124 a răspuns:

De unde il cumperi? Si eu vreau sa imi iau dar nu gasesc...

| Nechifor_Eduard_1905 a răspuns:

Buna! Chiar merita sa iti iei un cruiser! Eu am dat 150 lei(cruiser Yamba oxelo)! Nu te ranesti deloc sau putin.

| Nechifor_Eduard_1905 a răspuns:

Buna! Chiar merita sa iti iei un cruiser! Eu am dat 150 lei(cruiser Yamba oxelo)! Nu te ranesti deloc sau poate la inceput. happy