| Lolo021 a întrebat:

(Intrebare pentru skateri) Cam cat costa sa fii un skater? Adica stiu ca un skate complet costa cam 600 + shoes de 300. Shoes se strica in 1 luna, skate-ul in 2-3, dar nu sunt sigur, deci cam cat m-sr costa daca as vrea sa incep?

Răspuns Câştigător
| GB_Stefan_1990 a răspuns:

Eee, na. Poti sa iti cumperi si shoes mai ieftini. Tot ce conteaza este sa aiba talpa ca aia de skate. La inceput iti trebuie un skate de incepator, unul de incepator este 130-200. Si cu timpul iti cumperi unul mai bun. Sa zicem ca costa 600-800 lei (Poate 900, nu este exact). Depinde de unde iti cumperi skate-ul si wear-ul.
Iti recomand pentru inceput sa iti cumperi de pe skateworld.ro si cand o sa ai mai multa experienta de pe nose and tail. La inceput cumparati o placa de inceput si dupa cumparati piese (rulmenti, roti, etc). Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

De ce ți-ai lua skate de 600 de lei la început (sau vreodată)