| Ibrahimovic a întrebat:

Jeff Hardy WWE sau TNA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeff Hardy WWF/WWE. Nu spun că nu-mi place ceea ce face în TNA, dar totuşi, meciurile pe care le-a avut la echipe, din perioada Attitude Era, nu se compară cu nimic din ceea ce face acum în TNA.

9 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Jeff hardy tna si tna in general, o companie care stie sa-si promoveze wrestlerii

| NeXo a răspuns:

Sigur:Jeff Hardy WWE funda?

| dragosie a răspuns:

JEFF HARDY E IN TNA.da-i pe gsp!

| DinamoPCH a răspuns:

Tna...stie cum sa-i promoveze.

| Petru54321 a răspuns:

Jeff Hardy WWE sigur. funda?

| Memories a răspuns:

Jeff Hardy e in tna acum dar nu il mai urmaresc... oricum in WWE a facut mult spectacol, pacat ca s-a retras...

| RyanFlame98 a răspuns:

Clar in WWE, fiindca acolo a avut cele mai bune meciuri(cine poate uita perioada Hardy Boyz, care este una din cele mai bune echipe din istoria WWE)si cele mai spectaculoase faze

| diannna38 a răspuns:

Jeff hardy TNA pentru ca TNA-ul stie sa promoveze wrestleri de acolo

| 619619619 a răspuns:

Tna e o companie mult mai mica in wwe nu accepta drogutri desi hardy e catdecat bunicel in primul rand e un drogat in al doilea rand imi place de m punk