| cla23 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o sala de sambo in Bucuresti? Preferabil ar fi in sector 3.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Si crezi ca dau rezultate toate prostiile astea rusesti, tot rusii desi nu-s inventatorii au scoli multe de krav maga, am vazut un expert in arte martiale pe net care spunea ca e de 2 lei la fel ca si karate
cel mai rapid sport de self defence ramane in opinia mea boxul, kickboxul si MMA, restul sunt prostioare care le faci fie din pasiune fie pentru a ajunge profesionist si a lua ceva medalii dar nu inseamna ca esti tare daca esti campion la karate si bati pe toata lumea pe stradawinking
cam asa este si cu sambo, mambo sau djambo