| Drimmero a întrebat:

Pentru microbisti: Care "epoca" vi s-a parut cea mai frumoasa din istoria fotbalului? Cea de dinainte de 2008, unde practic acolo s-a oprit fotbalul spectacol. Sau cel din ziua de astazi, unde se arunca sute de milioane de euro si au aparut echipe precum PSG/City la carma Europei.

Răspuns Câştigător
| Ryansho a răspuns:

înainte erau fotbalisti precum Ronaldinho, Ronaldo, Del piero etc etc
Acum in afara de messi, CR, suarez si neymar nu sunt altii asa de buni

32 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Ți-am dat mesaj. Nu mai am felicitari.

| Drimmero explică:

Pana imi arata, vine ziua de maine