| xXxBlackAngelxXx a întrebat:

Credeti ca sport.ro o sa mai difuzeze vreodata wrestling?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Da. Nu vad de ce nu. In primul rand nu vad un canal care ar putea difuza wrestling in afara de sport.ro.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexf13 a răspuns:

Vai ce bine ca nu se mai difuzeaza teatru ala de rahat macar acum baga lupte adevarate de k1 sper sa nu mai apara veci rahatu ala de prefacatorie wrestling

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

FlorinCiokan, macar stii ce vorbesti? happy happy Incurci lumea, frate.

Uite aici raspuns...nu se va mai difuza...am vorbit personal cu Brasoveanu (fost comentator) si a spus ca nu, nu se va mai difuza vreodata.Asta din cauza rating-ului mic, si a contractului expirat.

NU STITI, NU VORBITI.