| Lu_Cosmin_1999 a întrebat:

Salut, am 16 ani 165-170 cm si cam 50-55 kg sau 60 chiar nu stiu... si vrea sa ma apuc de sala si sa iau proteine (de la big protein sau whey gold) si vreau sa combin cu http://www.naturalplus.ro/carbohidrati/carbo-plus
ce ziceti ar fi bine?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce alimentatie ai de cantaresti cat o gantera?

| SiLaS a răspuns:

Esti foarte slab...Degeaba iti cumperi proteine ca alimentatia o ai la pamant din cate vad.

| Lu_Cosmin_1999 explică:

Spuneti daca ar fi bine sa iau carbohidrati sa cresc masa musculara (mananc in fiecare zi 2-3 bucati de carne si legume fructe si tot ce am sa fie mancare diversa...)