| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, inaltimea de 1.61, greutate 45-50 kg big grin Ar trebui sa fiu mai inalt? Sau exista ceva exercitii care te ajuta sa cresti sau ceva in genu?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pana la 16 ani te dezvlti mai repede, o sa mai cresti probabil, dar nu te astepta la inca 15 cm
50 kg, cam putin; pune-te pe mancat si sport si incearca sa nu pierzi multe nopti

2 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Daca faci innot sau baschet te vei inalta. Multa bafta, pup :*

| NuMaContrazice a răspuns:

Ar trebui sa fi mai inalt, eu am tot 16 ani si am 1, 71-1, 72, si sunt normal, poate chiar un pic mic.Dar am in clasa si unul de 1, 58 de cm laughing, si mai am prieteni scunzi, fa niste sport, handbal, baschet, inot, alergari,...