| imStorm3r a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cum ar trebui sa respir cand fac flotari, abdomene si genoflexiuni. Adica cam cand ar trebui sa inspir si expir. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| WorldTraveler2553 a răspuns:

La flotări. Când te apeși în jos, inspiri, și expiri când revii în poziția normală.
La genoflexiuni la fel, cand esti jos, inspiri si expiri cand te ridici, si cam asa la toate! Dacă ridici o bară ceva, cand o ții în sus, inspiri si cand o lasi in jos expiri.
Bafta