| Alecsandriii a întrebat:

Salut, as vrea si eu o bicicelta MTB sau FatBike care sa se incadreze intr-un buget de 1500 lei.
Vreau ca bicicleta sa fie bine echipata, frane disc hidraulice, schimbatoare de calitate, 27 viteze si o furca buna.

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Rockrider 520s sau 520 simpla(fara acel amortizor pe spate). Nu are frane hidraulice dar daca iti cumperi varianta simpla poti sa iti pui tu un kit de frane hidraulice daca esti asa mare fan si sa iesi in 1500 de lei. Bafta!