| roby2012 a întrebat:

Salut, cat are o portie de gfx( am auzit ca doua cupe dar nu sunt sigur) si cat costa o portie daca o cumpăr de la sala?

Răspuns Câştigător
| Fortune a răspuns:

O porție are 2 cupe. Pe zi iei 2 porții, una dimineața pe stomacul gol și una imediat dupa antrenament.
Găsești pe net Gfx8 cu 225 la 5kg, de diferite arome. Recomand ciocolata sau zmeura
Mai multe detalii privind compoziția le găsești tot pe site-ul lor, pronutrition sau vitabolic.
Nu cred ca iti vinde nimeni cu porția la sala...