| cedrea923 a întrebat:

Este adevarat ca sezonul viitor de liga 1 nu va mai fi transmis de canalele Digi Sport? Daca nu, de cine?

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Foarte probabil, da. Liga I va fi transmisa de postul lui Arpad Paszkany, Look TV, care poate fi accesat doar printr-un pachet special de la UPC (asta include si faptul ca trebuie sa fii abonat UPC, bineinteles). Parca si Orange cu Romtelecom erau in negocieri pentru drepturile de televizare ale Ligii I, dar cel mai probabil nu vor reusi.

| razvancasian a răspuns:

Drepturile de televizare a meciurilor din Liga 1 a fost castigata de UPC.Care va transmite meciurile prin cele doua televiziuni ale lui Arpad Paszkany.Care din Look TV si Transilvania live se vor schimba in Intel Sky.Iti l-as un link sa te convingi:http://www.puterea.ro/......93769.html

| TheDarK2012 a răspuns:

Va fi transmisa de UPC, pe canalele Look Tv și Look Plus.

| alexs99 a răspuns:

Da,este adevarat.Liga 1 va fi transmisa de Look TV, care va fi disponibil numai pentru abonatii UPC.
O seara buna.