| doiaruxxx a întrebat:

Salut, imi puteti spune toate combinatile si ce inseamna la pariuri ex:GG si ce mai e si ce inseamna?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

GG=(ambele marcheaza)
x1= Se termina egal sau bate gazda
x2= se termina egal sau bate oaspetele
2=bate oaspetele
1=bate gazda
1 2= Bate ori gazda ori oaspetele
Sunt mai mult combinatii, mult mai dificile, ti le-am dat pe cele elementare.

| AFR81 a răspuns:

GG inseamna ambele marcheaza. Sunt foarte, foarte multe combinatii, foarte multe variante de pronosticuri. Doar la Superbet sunt peste o suta. Daca luam si celelalte agentii, ajungem la ceva de ordinul miilor. La superbet, daca stii esentialele, n-ar trebui sa ai probleme (DG = Da Gol, 1r = Prima Repriza, TG = Total Game-uri/Goluri, etc. ). Unde nu reusesti sa-i dai de cap, intreaba casierita sau da-mi mie mesaj pe TPU ca te ajut.