| anonim_4396 a întrebat:

In vara as vrea sa ma inscriu la un club de fotbal, daca ati putea sa im recomandati ceva...mentionez ca nu am experienta(numai am fost la niciun club iar in toamna fac 15 ani).
Va multumesc!

1 răspuns:
| IonutzWoW a răspuns:

Daca locuiesti in Bucuresti, te sfatuiesc sa te duci la un club cu mai putine pretentii deoarece la cluburile mari vor avea asteptari foarte mari si e posibil sa fi data afara dupa primele antrenamente, daca stai in provincie, du-te la echipa ta favorita