| RadXx a întrebat:

Salut membrii TPU v-as ruga sa imi spuneti o parere in legatura cu niste meciuri(baschet) la meciurile care le voi pune mai jos
Denmark-Czech Rep.
South Korea-Serbia
Hungary-Slovenia
Russia-Sweden
ce parere aveti? credeti ca va iesii vreunul bun din cate se vad? happy

Răspuns Câştigător
| cristi966 a răspuns:

Serbia,Slovenia,Rusia si Cehia daca meciurile sunt la baieti.Dar cand se joaca astea? Ti am spus cine cred din ce am mai vazut si eu cate putin pe la baschet.Stiu ca:SUA,Spania, Grecia, Argentina, Lituania sunt echipele mari, dar acestea cred ca joaca Play-off uri ceva pe care le-ai enumerat tu!