| anonim_4396 a întrebat:

Salut,spune-ti si mie va rog ce suplimente sunt mai bune dintre acestea, am 15 ani, 65kg,175cm,fac sala de 2 saptamani si nu as vrea sa iau ceva puternic, doar asa niste suplimente.
http://www.redis.ro/......ass-r.html
http://www.redis.ro/......-soia.html
? va rog ajutati-ma! DAU FUNDA!
P.S. Spuneti-mi care sunt mai bune doar daca stiti...nu sa vorbiti doar asa!

Răspuns Câştigător
| ravendem a răspuns:

Super mass -este un gainer adica iti iei teapa cu el! ii facut din resturi plus mult mult zahar 50% este zahar in produsul ala nu te ajut deloc mai ieftin iesi daca iti iei zahar normal laughing dar sa nu te gandesti
2. produsul din soia. eu unul am folosit vreo 2 ani dar in combinatie cu alta proteina sa am mai multe tipuri de proteina... din zer din oua si din soia. deci o avalansa de proteina cu asimilare in corp treptata! proteina din soia simpla nu tio recomand! doar in combinatie cu altele este super ok! orienteazate pe un produs cu cel putin 70% proteina. daca nai bani mai bine ia-ti o creatina si niste vitamine! multa mancare si vointa la sala