| Cipriaan a întrebat:

.. Cine imi spune si mie pe ce program este transmis Albania-Romania?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

La tv deocamdata nu e nicio veste de a se transmite pe vreun post romanesc, dar poate pana la ora 21.00 vom avea surprize placute. Live text in schimb da...si la Radio Romania Actualitati.

5 răspunsuri:
| sTiCookie a răspuns:

Pe tvr 1 Funda big grin

| Cosmin9090 a răspuns:

Salut.Scrie pe google rezultate live. acolo vezi toate meciurile din ziua precedenta.Dar revenind la intrebarea ta se joaca la TVR 1 la ora 21:00.

| Cipriaan explică:

@ ASIGURATORUL sunt nou aici de 5 min mi-am facut contlaughing. Oricum mersi de raspuns ai funda!

| Gabriel1 a răspuns:

Http://fanfotbal.org/live/ dai acolo pe el si pe link

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

E pe Dolce Sport :) http://www.digitv.im/