| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie toate etapele la Europa League si CL. Cum e la Europa prima data Europa League Calificari (+cate echipe se bat) sau care este prima apoi ce urmeaza si tot asa pana la finala + cate echipe sunt in fiecare faza. La fel si la Champions League. Eu le stiu, dar le incurc. Multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Preliminarii, PlayOff, Grupe, Saisprezecimi, Optimi, Sferturi, Semifinala si Finala. Astea-s etapele valabile pentru UCL & UEL.