| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot sa-mi imbunatatesc jocul ca mijlocas central ( la fotbal ).

Răspuns Câştigător
| Sebi100 a răspuns:

Pai prima data cheamati un prieten, si ar trebui sa iti exersezi prima data pasele lungi adica peste fundasii adversi si precise, dupa aia niste suturi de la vreo 20 de metrii, si in rest niste scheme daca ai curaj sa le faci intr-un mecii, si mai mult nu iti trebuie ca mijlocas central un pic de viteza ar trebui pentru a ajuta echipa de exemplu intr-un contra atac al echipei adverse.....Cam asta iti cere jocul, deoarece stiu ca si eu sunt mijlocas central!winking Succes!

3 răspunsuri:
| CEstLaVie a răspuns:

Inscriete intr-un club de fotbal

| Cedry2k8 a răspuns:

Iei mingea, te duci pe un teren, si alergi la viteza mica si schimbi directia mingii brusc (nu foarte tare) fara sa pierzi mingea, sa o ai mereu sub control. Cu centrarile faci asa : te duci la mijlocul terenului, sau daca nu e teren mare te duci la distanta mare de poarta si sutezi cu bolta (inaltime) si incerci sa dai gol, sau centrezi la o persoana. Sau dai pase cuiva din fuga. Funda?

| Florian000 a răspuns:

Creaza planuri cu colegii din echipa, foloseste fancy pass si cand ai ocazia fa pase lungi peste fundasi.