| Ovi_Bolo_1990 a întrebat:

Stiti unde pot sa vad si eu meciurile live din Liga 1 pe net? Am Rcs rds si nu o prind postul Look tv si Look plus. De mutat nu pot sa ma mut pentru ca tocmai ce am prelungit abonamentul.

4 răspunsuri:
| Marian_Sava_1994 a răspuns:

Pe net poti sa vezi mecirile de liga1, PE SITE-UL WWW.LIVESCOREHUNTER.RO

| GNY a răspuns:

Te poti muta.
Du-te la RCS RDS si spune-le ca te muti din tara si nu are cine sa le plateasca abonamentul, sau spune-le ca te muti intr-un sat unde ei nu au ajuns cu cablul.
Exista clauza in contract si poti rezilia.
Am lucrat la RCS RDS si asa faceau majoritatea, este singura modalitate.

Daca nu vrei, cableaza.te la focus sat, este cu cartela reincarcabila si este destul de ieftin, asa fac eu, pentru ca nu vreau sa renunt la serviciile Digi.

Daca vrei un site : www.rojadirecta.net
www.meciurionline.ro
www.meciurilive.ro

dar o sa se miste prost pentru ca toti vor intra acolo sa il vada.

| Ovi_Bolo_1990 explică:

Am vazut pe net ca a aparut http://www.look-live.ro/ si acolo sunt si Look tv si look live...