| anonim_4396 a întrebat:

Am luat un server de metin2 gata facut: http://www.cs-gothic.ro/forum/server-metin2-gata-facut-t 1469.html
Vreau sa va intreb daca merge sa imi fa serverul daca am IP routabil...
Va rog autati-ma sa nu fac vreo prostie!
Va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| Xenon_1305 a răspuns:

STOPActaPipaSopaSTOP nu-i mai asculta pastia ca habar nau cum se face un mt poti face un metin2 cu ip routabil 100% dar faza e ca trebuie sa stii sa faci ca daca nu nu-ti merge poti sa-l faci doar prin varianta hamachi

10 răspunsuri:
| CherryPau a răspuns:

Pai cred ca merge si pe un ip routabil! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred si eu am tot ip dynamic si nu mi-a mers sa fac radio si sv de samp totusi incearca uite idu` meu robyutzu_robert daca mai ai nevoie si de altcevahappy bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge!

| DiNaMiK a răspuns:

Da merge daca ai ip routabil daca si daca ai dinamik numa ca daca e dinamik trebuie facut server pe hamachi.

| andrey2010_2701 a răspuns:

Nu mere pe ip rotabil

| biscuite1 a răspuns:

Merge sa iti faci sv de metin doar daca ai HAMACHI! Merge 100%! Nu conteaza ca ai IP rotatibil.

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns (pentru biscuite1):

Ma ajuti si pe mine sa-mi fac daca stii? plz

| denisalin9 a răspuns:

Am si eu o intrebare cum fac site pe serverul gata facut help me! 1

| Razvan11111 a răspuns:

Care stie sa faca sv de metin 2 pvp plisss contact pe id razvan_16com

| CumparItemeYang a răspuns:

Man daca ai cumva server file de la fostul Ghotic metin 2 ( cel cu 6/7, 25-50kk ), CONTACTEAZAMA : hiphop.asteri