| Parintele a întrebat:

Ar face fata pamantenii unei invazii extraterestre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eveline, raspunsul tau e tendentios si nu lasa nicio urma de toleranta. N-am inteles, ateul e vreo sub-specie sau cum?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"parinte" sa te ia dracu de maimuta ce esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu spune-mi tu... dar tu ai face fata atunci cand Manutuitorul nostru Iisus Hristos Va Veni a doua oara pe pamant?

Eu nu cred. tu il Hulesti pe Dumnezeu Cel care te-a creat. care ti-a dat doua maini, doua picioare, doi ochi, o gura, un nas etc.
Eu una nu cred. da-ti seama ca dupa ce Va Veni Manutitorul a doua oara pe pamant oamnei buni vor ajunge in Rai iar tu "Iuda" cel care Il vinezi pe Mantuitor pe un pret de nimic sincer nu stiu unde ai putea tu sa ajungi?

Gandeste-te dupa ce va veni nu va mai exista nimic din ce este va fi pamant nou si Cer nou... deci tu unde vrei sa ajungi?

| dewix a răspuns:

Buna intrebare happy
Nu se stie... Daca sunt mai avansati totusi nu vad de ce ar vrea sa ne distruga, noi fiind inferiori, deci ...cred ca am putea cadea de acord laughing
Daca ne sunt inferiori e simplu. Ii ducem pe toti pe o insula si ii aruncam in aer cu o bomba [si asa avem cam multe]. Si scapam de ei laughing

Mda, revenind...nu cred ca ar face fata. happy

| dewix a răspuns:

Aaaaa, stiu ce fac. Ma mut in America si imi fac pivnita la 5 metri sub pamant, imi duc acolo un televizor, un calculator, mancare si apa pentru 2 ani, imi fac si o toaleta si stau acolo si ma feresc de extraterestrii laughing
De ce America? Pentru ca dintotdeauna am vrut sa stau acolo laughing

| Mykidutza a răspuns:

Da sigur, eu as vorbi cu iei,

| kitty_9527 a răspuns:

Cred ca am putea.Sunt cam 3 ex:
1.Sa luptam cu vitejie in fata dusmanului (dar oare cine ar face una ca asta nu stiu, probabil...)
2.Sa ne ascundem ca niste furnici
iar a treia e vaalbila pentru mine:sa zbieram in gura mare si sa fugim unde ne duc picioarele!

| Xfactor_2745 a răspuns:

Toti pamantenii ar face fata in afara de tine.Sa te ia extraterestrii si sa te duca departe cu intrebarile tale

| Anutzu14 a răspuns:

In primul rand nu cred ca exista extraterestrii si in al doilea rand, asta numai daca asa ceva ar fi posibil, cred ca s.ar intelege destul de bine cu domnul Boc pentru ca ar fi la aceiasi inaltimelaughing dar pamantenii in general nu cred ca ar face fatawinking

| gfbtvtfbvgft a răspuns:

Nu degeaba avem 40.000 de bombe nucleare. Cu toate scuturile energetice din filmele SF nimic nu poate rezista extraordinarei forțe a unei bombe nucleare. Nu e bine să se pună cu noi. Oricum, dacă ar veni să ne cucerească, tot nu ne-ar distruge planeta.