| PhotoIsMyLife a întrebat:

Ar face față românii unei invazii extraterestre?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dar de unde stim, ca unii dintre politicienii nostri nu sunt de fapt niste extraterestri? Si culmea, inca mai supravietuim. oh go on

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, asemenea crizei!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Ce face? Vine baietii green la roamanei mei?
Pai e prosti? Vrea sa ii batem? Ei nu stiu ca pumnii nostri minte nu are?waiting
Eu daca as fi extraterestra, as veni aici si as desena niste smecherii in porumb.De ce? Sa fac fapte bune, sa vina vecinii si sa crape de invidie ca la noi e desenat un closet in porumb si la ei e saraciephbbbbt

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu e bine pusa intrebarea! Intrebarea e: ar face fata extraterestrii unei invazii a Romaniei? Boc stie!

| User a răspuns:

Cred ca ei n-ar face fata taxelor si impozitelor...

| alexutu001 a răspuns:

Eu cred ca dahappy numai bendeac cu perversa lui le-ar face fata de unul singurlaughing romanii sunt experti la inselat si la furatlaughing asa ca ar pleca aia daca ar mai pleca in pielea goalahappy

| BackAgainToTPU a răspuns:

Le-am lua navele spatiale si ne-am juca cu ele laughing

| morena a răspuns:

De ce ar invada Romania? Vor sa emigreze aici? Poate am accepta fara sa se oboseasca prea mult, asa ar mere si Romania spre mai bine! Sa facem fata? Si spate eventual!

Răspuns utilizator avertizat
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

E iti zic eu ce as face daca ar fi o invazie extrateresta in primul rand nu stiu daca am rezista in al doilea rand ii ardem si le dam creierele de la politicieni la extrateresti ca sa fie destepti extrateresti xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa douazeci de ani de saracire, la foamea care ne asteapta, ii frigem. Cum punem mina pe un extraterestru, ii infigem un bat in fund si-l facem frigarui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca extraterestri ar rezista atacului roman, nu stiu