| CutenessOverLoaded a întrebat:

Am sunat aseara la 0732666666 si nu a raspuns nimeni!(La 12 noaptea fix!)Pe la 01:47 m-a sunat (habar nu am cine, dar era pe acelasi numar, pe care l-am mentionat mai devreme!) inapoi, si se auzea un barbat care zicea "Aloooo" pe o voce groasa si mai erau barbati care radeau si unii tipau, pe fundal.Si se auzea cam infundat!
Stiti voi ca 666 e nr. ul diavolului!

PS:Sunasem de curiozitate, nu sa ma sperii, dar m-am speriat!

Intrebarea:Voi ce credeti? Ati sunat? Vi s-a intamplat acelasi lucru? Daca sunati, sa stiti ca nu va ia din credit!

Răspuns Câştigător
| BadLuckBryan a răspuns:

Eh pprostiioh go on.inainte sunam si eu e 0766666666.si se auzea o melodie ceva de genul:sa ti-o bag, sa ti-o imping. darr dupa o perioapa numarul nu mai exista...stai calma.era doar un tip cu prietenii lui.oh go on

36 răspunsuri:
| xKiTKaTx a răspuns:

Poi. Eu cand eram mica' imi era ff frica' de chestii din astea stranii pentru ca. Ma uitam la " Fenomene Stranii ". Eu una nu stiu ce sa cred. Am sunat intr'o zi la nr acesta, eram cu colegii la J'Pizza. Eram clasa a 5 a. Si. Am sunat. Si s-a auzit o melodie in gen " Tanana " Apoi cica " Abonatul VODAFONE nu poate fii contactat. Va rugam sa reveniti ", Dar ideea este ca nr este de COSMOTE. Ciudat nu? Eu zic sa iti continui viata fara. Fara sa te mai gandesti la asta.happy SI sa nu mai suni. Pararea mea.

| UnderTaker_1214 a răspuns:

Ce pot sa iti spun de cat ca esti o retardata si o proasta, Oricum in curand voi afla cine esti si telefonul este momentan interceptat de politie.Am comentat doar sa vada lumea cat de proasta esti...

| Tha_Crystynutza_1971 a răspuns (pentru UnderTaker_1214):

Hey! Luati nr asta de tel 0742928401 eu ma m ca*** pe miene de ras incercati.Il cheama Narcis Valentin, are un prieten pe nume Marius, I-a placut de o fata pe nume Catalina Paraschiv a fost tare misto sau luativa de o fata Bianca sa vedeti cum innebuneste sau de Marius Sper ca va m fost de folos :*

| Ali_Alex_1982 a răspuns:

Am sunat si nu raspunde nimeni

| seif a răspuns:

De ce ai sunat?
Imi primul rand asta este numarul tatalui meu. Toate lume il suna pentru ca e cu 666 dar va rag sa nu mai sunati. Multumesc