| DrugFree a întrebat:

De ce toata lumea crede ca blondele sunt proaste?! Eu le cred inteligente Daca nu ma credeti, am dovada : NOname e userul anului, si e blonda. De ce vi se pare ca blondele sunt proaste? Eu nu cred asta!

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca lumea are nevoie de generalizari penibile? nu poti pierde timp sa cunosti un om, there's just sooo much internet p0rn...

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca-ti raspund dar ma uit intii sa vad daca mi-i prietena.Ah, da este inteligenta foc si blonda si are toate atuurile benefice omenirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde scrie ca nuanta parului poate influenta modul de gandire al omului? Faptul ca o femeie mai putin inteligenta este blonda, nu are legatura cu functionarea celulei nervoase. Despre barbati ce se spune, pentru ca sunt multi prosti. Sunt si blonzi? Ori barbat = inteligenta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea da...eu am doua colege blonde care au 10 pe linie, dar la cea mai stupida gluma rad imediat.plus ca de multe ori vorbesc fara sa gandeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaiii,si eu am crezut ca noname este baiat.pai acum am oarece indoieli.da nici tu nu ai zis ca e proasta.doar ai dat un exemplu.topaila,eu cred ca toti pe TPU, santem dastepti ca porcu cu teleanca.ca doar de aia cine se asamana...se aduna.iar acilea a tunat si ne-a adunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-s blonda si nu cred in asta.la emisiunea'te pui cu blondele' mereu ele castigasi cand a fost o blonda si barbati ea a castigat deci.

| AlinnutSsa a răspuns:

Eu de exemplu sunt blonda

Si nu sunt deloc proasta happy

Am numai 10 si 9 la scl mai scap si cu un 8 dar nu 4 :O

Si lumea e rea, vrea doar sa rada. pentru ca stiu ca blondele sunt rare [ ma refer la cele cu par natural, ca vopsite sunt mii ] vor doar sa rada, au auzit pe la in pui mei si vor sa imita laughing

Asta e parerea mea!

Blondele nu sunt proaste!

| blaxy a răspuns:

big grinbig grinpfffffff

| OrochiFan a răspuns:

Ei, depinde ca si eu am o colega pe lucu 3 sau 4 si ii blonda, da sincera sa fiu ii un pic dusa cu capu'
si inca una numa cu 4, 4, 4,4,4,4,(4)
dar, mai am inca o colega bruneta ca mine, si ea 3, 3, 3,3,(3)
chiar nu vreau sa le jignesc pe celelalte blonde si imi pare rau daca am spus ceva care va jignit
exista fete destepte si blonde dar si brunete proaste
in Romania asta, orice e de asteptat

| SexAndDrugs a răspuns:

Asa se zice si asa mi se pare ca e adevaru.
Iti zic niste exemple :

Simona Sensual (Daca o intrebi pe ce lume e, nu stie!)
Alina Plugaru (Numai la pornografie se gandeste daca o intrebi pe ce lume e, nu stie nici ea!) Funda?