| anonim_4396 a întrebat:

Cand va avea loc cutremurul cel mai mare?

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nu spunea nimic de particule? happy
Poate vine in 2012

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 2010

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peste 2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa fie cutremur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-le in **** de cutremure! Televizorul este mincinos! Numai DUNMEZEU stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sunteti speriati luati o lingurita de zahar be-ti apa si intindeti-va in pat. Ganditi pozitiv intotdeauna.Pe cei buni DOMNUL DE SUS ii apara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E si normal sa vina un cutremur devastator nu? Dupa cate pacate sunt pe lumea asta...oh go on e si normal...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit de la niste oameni ca cutremurul va fi maine la ora doua si ca este un cutremur puternic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca va fi niciun cutremur poate va fi in 2011-2012.cand va vrea Dumnezeu atunci o sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand va vrea cel de sus adica Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cutremurul  va avea loc doar daca dumnezeu va  vrea dar DUMNEZEU nu ne vrea raul si ne iubeste, penteu ca EL inseamna iubire si haideti sa nu indreptam catre EL si sa nu rugam neincetat ca asa  DUMNEZEU ne va mantui si ne  va ierta pacatele.                   RUGATI-VA NEINCETAT.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai nu cred ca Dumnezeu ne lasa asa pur si simplu sa murim la un cutremur cu toate ca am 12 ani jumate dar gandesc mai bine decat un adult si tin foarte mult in Dumnezeu si cu sfarsitul lumi la fel E O PROSTIE! lume buna nu va luati dupa prosti de la TV

| DeDe_9864 a răspuns:

Azi a avut loc un cutremur scurt la ora 20:37